Každodenní bláboly

POZASTAVENÍ

29. června 2013 v 10:57 | Nikyy †
Cítím vůni léta.
Jak jste si někteří mohli všimnout, je to šestnáct dní od vydání posledního článku. To, že jsem tu tak dlouho nebyla, mělo několik důvodů. 1) Učila jsem se na poslední testy, 2)chodila jsem ven, 3) neměla jsem nápady na články.Po ránu je má schopnost psát ještě v posteli, takže úroveň tohohle článku bude dost mizerná.
Pokud budu mít čas, nápad a náladu, tak se tu článek sem tam objeví. Ale moc od toho nečekejte.Kdyby někoho zajímalo, jak dopadlo mé vysvědčení, tak naprosto úžasně, totiž jsem měla samé jedničky( třída : 7.) a díky tomu si můžu ponechat svůj nový notebook + si na něj koupit samolepku (strašně jsem se zamilovala do téhle. http://www.skinbook.cz/cestina/samolepky/navrh/rozbite-sklo/ruzovoseda/) Nemám už co moc psát, proto to moje blábolení o ničem můžu rovnou ukončit. Adios, blogeři.

detaily. (BY : ME!!)

fuck the love

10. května 2013 v 21:35 | Nikyy †
Aby to tu nebylo stále "project 10 days" tak jsem připravila pár témat. ke kterým něco napíšu.
http://book-of-spirits.blog.cz/ - s kamarádkou rozjíždíme na tomhle blogu novou povídku:)

má nejbolestivější vzpomínka
holka, která si hrála na moji nejlepší kamarádku už od malička.
Znaly jsme se už od školky, naši rodiče se bavily, a tak jsme spolu trávily dost času.Postupným časem, když jsem byly starší a starší, čas strávený spolu byl větší.Jednou, myslím, že to bylo minulý rok o jarních prázninách, se to zlomilo.Dojela k nám.Předtím byla u táty.Pár dní u nás byla a každý den jsme si maximálně užily.Každý večer se chodila převlíkat k sestře do pokoje (sestra byla u kluka).Když odjela, sestra našla u sebe v pokoji láhev s alkoholem.Bylo nám jasné, že to bylo její,Nechtěly jsme to nějak řešit a tak jsme to prostě vyhodily.(pozn. bylo jí 13!)Za pár dní mi sestra říkala, že se jí z pokoje stratilo oblečení.Začaly jsme podezdřívat ji, protože sestra prohledala celý dům a skříň a všechno a nikde nic.Tak se máma rozhodla zakročit.Šla se první zeptat jí, protože do toho nechtěla tahat její rodiče.Řekla jí, že nic nemá.Tak jsem s ní šla do kroužku a dělala, že nic nevím.Máma mezitím jela k nim domů.Řekla, tak jak to bylo, její mamce, a ta jí řekla že si od táty dovezla nějaké věci, co jí táta koupil. Samozdřejmě že to bylo sestřina mikina a pásek.Rifle chyběly.Mezitím jsem dojela domů a všechno se to dozvěděla.Bylo mi z ní zle, chtělo se mi brečet.Zklamala.A to dost.Nakonec tam jel znovu ještě táta, pro ty rifle.Dojel až strašně dlouho po tom.Dovezl rifle a vzkaz pro sestru.Že je vzala omylem.Že se omlouvá a takové ty kydy.Mezitím, tvrdila tolik různých věcí, že se do svých lží úplně zamotala.Nedávno se mě snažila skontaktovat, psala mi sms že mi to chce vysvětlit a takové.Já na její vysvětlování seru, není co.Ukradla to a na to nikdy nezapomenu.Nejde tohle jen tak smazat.Být s ní, stále by mi to běhalo hlavou.Nedokážu se přes to zatím přenést.


My playlist
Little Mix - DNA(poslední dobou žeru Little Mix

 
 

Reklama