Když si myslíš, že se nikdo nedívá..

13. června 2013 v 18:46 | Nikyy † |  Únik z reality
Pro lepší atmosféru si pusť http://www.youtube.com/watch?v=OmHvLCbcwtw

"Katie?" nakoukla jsem své nejlepší kamarádce přes rameno a až po pár sekundách mi došlo,že brečí. "Co se stalo?"zeptala jsem se i přesto,že jsem věděla, co se stalo. Ale ona zatím nemá tušení,že já jsem ten důvod, proč se tohle stalo.
"Brody se semnou rozešel." pověděla mi s brekem. Polka jsem. Můžu za to já. Začala jsem ji objímat a utěšovat, že si najde lepšího a někoho, kdo ji bude upřímně milovat a že je to idiot, když se rozešel s takovou úžasnou holkou, jako je ona. "Děkuju Jenny, ty umíš vždycky utěšit." usmála se na mě. Už jsem se necítila tak provinile.

Seděli jsme na lavičce v docela prázdném parku. Zezačátku jsme se jen tak povídali, teda jestli se to tak dá nazvat. Seděli jsme těsně vedle sebe, a on občas něco řekl a já mu většinou jednoslovně odpovídala. Z jedné strany mě držel, díky tomu jsem se držela bezpečněji ale zároveň jsem pociťovala strach, že nás někdo uvidí. Katie by pak všechno zjistila a už by semnou nikdy nepromluvila a to já nechci. Je to jako moje druhá půlka a citím, že je tohle slepá ulice, ze které se už nedostanu, pokud do ní vejdu. Jestli se rozhodnu pro Brodyho, ztratím Katie. Ale pokud budu chtít být s Katie, budu to, co ještě ani nezačalo, muset ukončit.
"Jsem rád, že spolu konečně můžeme být." usmáli jsme se a jeho rty se začaly přibližovat k těm mým.
"Prosím přestaň, ještě nás někdo uvidí!"
"Vždyť se nikdo nedívá, ani tu není někdo, kdo by nás mohl odhalit." uklidňoval mě Brody.Rozhlédla jsem se kolem. Měl pravdu, nikdo tu nebyl. Přikývla jsem a začali jsme se líbat. Když jsme přestali, rozhlédla jsem se kolem, a z toho, co jsem viděla, jsem měla dost špatný pocit.Hned jsem se zvedla a utíkala jsem za ní. "Katie, počkej, všechno ti to vysvětlím!" kříčela jsem na ni.Ona se po chvíli otočila na mě a vypadala dost zničeně. " Jak jsi mi to sakra mohla udělat? Jsme kamarádky, já bych ti tohle nikdy neudělala!" při poslední větě kapky slzy dopadly na chodník a já ji chtěla objat. Bylo mi jí tak strašně líto a tak moc jsem sama sebe chtěla uškrtit, za to, co jsem udělala. Když jsem těsně před ní roztáhla paže, že ji obejmu, otočila se a šla pryč. Začaly mi taky stékat slzy po tváři. Skácela jsem se na zem. Bylo mi nejhůř za poslední roky a nejhorší je, že si za to můžu SAMA.

Pár dní semnou odmítala mluvit a mě to ničilo.Byla jsem jako květina. Každý den, co jsem s ní nemluvila, jsem uvadala. Byl to přesně týden od toho, co se to stalo. S Brodym jsem od té doby odmítala mluvit. Došla jsem za Katie a spustila jsem. "Vím, že tě nezajímám, ale aspoň chci, abys mi dala poslední šanci a abys věděla, jak to bylo." Řekla jsem jí to naprosto všechno, možná mě ani neposlouchala, ale já ji to potřebovala říct. "Záleží mi na tobě tisíckrát víc než na Brodym. Neudělala jsem to proto, že bych tě chtěla naštvat. Jen ho miluju. Nechtěla jsem, aby se s tebou rozcházel, ale řekl mi, že vztah bez lásky není vztah. Že si zasloužíš mnohem lepšího, než je on. Chtěla jsem ti to říct, ale on strašně spěchal. Je mi moc líto, omlouvám se ti a budu se muset smířit s životem bez tebe. A že to bude sakra těžké." po tomhle proslovu jsem cítila malý, ale přesto patrný pocit radosti. Ví, jak mi na ní záleží. Ví, jak to bylo. Teď už záleží na ní. Objala mě se slovy "My dvě navždy spolu." úsměv na tváři dokazoval, že jsme šťastné.

Odpoledne jsme se šli projít do parku, a náhoda byla, že jsme seděly na stejné lavičce jako já s Brodym před týdnem.Chybí mi, ale Katie je důležitější. Po pár minutách za námi došel Brody s růží v ruce. "Vy dva k sobě patříte a já vám nebudu bránit.Nevyšlo to nám, vyjde vám.A teď vás nechám osamotě, když jsem vás minule tak hnusně vyrušila." řekla Katie.Usmáli jsme se na sebe a já mu vpadla do náručí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 bebs. bebs. | Web | 14. června 2013 v 21:00 | Reagovat

už som spomínala, že milujem tvoje články, vyjadrovanie a štýl písania ? áno ? nevadí, musím to povedať znova.
milujem každú tvoju vetu, spôsob, akým vkladáš do obyčajných slov svoje myšlienky a pocity. je to neuveriteľné. jedinečné a to to robí tak originálne a nenahraditeľné.
zbožňujem tvoje články.

2 the lizz. the lizz. | Web | 15. června 2013 v 12:53 | Reagovat

píšeš..božsky..
obdivuju lidi jako jsi ty, kteří píšou tak , aby se to četlo samo.. wow .. máš muj obdiv:)

3 Denča ;) Denča ;) | Web | 15. června 2013 v 22:39 | Reagovat

zase dokonalý článek :3 boží

4 Claire Drayen. Claire Drayen. | Web | 17. června 2013 v 21:02 | Reagovat

To je krásný, vážně :)
Mám moc ráda tvůj styl psaní, všechny přirovnání, mohla bych to tu vyjmenovávat... Moc se mi to líbí, cítila jsem v tom to napětí a na konci zároveň i radost, vážně moc pěkné, už od chvíle kdy jsem na tvůj blog přišla, jsem si tvoje články oblíbila :)

5 Kenzoo- Kenzoo- | Web | 19. června 2013 v 20:05 | Reagovat

Páni, to je tak strašně dokonale napsaný :'3
Četlo se mi to krásně :3

6 Ter. Ter. | Web | 23. června 2013 v 11:58 | Reagovat

Nejdřív se vyjádřím k písničce. V Glee jsou všichni bezpochyby talentovaní a najdou se i písničky, které jsou několikrát lepší než originály. Tahle písnička mezi ně ale nepatří, Coldplay jsou skvělá skupina a tohle skvělá písnička, která se opravdu povedla. :3
A k povídce.. je skvěle napsaná a ty víš, že tvůj styl psaní neskutečně obdivuji. Líbí se mi, jak na sebe všechno navazuje a jak to dokážeš vtěsnat do tak malého prostoru, protože já bych na něco takovéhleho musela využít.. hodně místa. :D Hezky se to čte.
Když se ale vžiju do situace slečny, nikdy bych tohle kamarádce neudělala, i kdybych dotyčného sebevíc milovala, nedokázala bych to, prostě ne. Tak ale jen z lidského hlediska.
Píšeš úžasně. :33

7 Annie<3 Annie<3 | Web | 10. srpna 2013 v 21:12 | Reagovat

nádherný!!!!!! <3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama